071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

Що вивчаємо

Основний упор при підготовці фахівців за даною спеціальністю робиться на дисципліни облікового циклу. Вивчається теорія бухгалтерського обліку, податковий облік і системи оподаткування, облік зовнішньо-економічної діяльності, міжнародні стандарти фінансової звітності та обліку, аудит. Особлива увага приділяється сучасним інформаційним системам і технологіям в обліку та управлінні

Практична підготовка

Кафедра активно підтримує зв’язки з підприємствами регіону, на яких студенти проходять виробничу та переддипломну практику. Отримані теоретичні знання закріплюються практичною діяльністю на сучасних підприємствах різних галузей економіки. Студенти самостійно можуть обрати вид діяльності, який їх найбільш цікавить, та ще у період навчання отримати досвід роботи.

ДОДАТКОВІ НАВИЧКИ

Ретельно розроблений план освітнього процесу привчає майбутніх фахівців до дисципліни та само-дисципліни. В процесі навчання молоді люди напрацьовують безліч «soft skills», таких, як вміння спілкуватись на професійні теми; оформлювати та презентувати результати власних досліджень або результатів роботи; ефективно організовувати робочий час та час відпочинку. Усе це стає так в нагоді у майбутньому професійному житті.

СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В сучасних умовах повномасштабної цифровізації суспільного життя та економіки вже не можливо уявити собі повноцінного фахівця, який би не орієнтувався в інформаційних системах та технологіях. Починаючи з першого курсу студенти знайомляться з цими питаннями. Кафедра активно співпрацює з провідними розробниками програмного забезпечення для обліку, автоматизації документообігу, управління діяльністю підприємства. Ретельно вивчається таке програмне забезпечення, як «1С:Підприємстов», «BAS», «M.e.DOC», «ЛІГА:ЗАКОН», «БІТРІКС24» та інше. В процесі навчання студенти мають можливість пройти сертифікацію у окремих розробників. Наприклад, сертифікацію за програмою «ПРОФЕСІОНАЛ».

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Великі транснаціональні компанії, підприємства малого бізнесу, підприємства розташовані в столиці або в маленькому місті або навіть в селі, торгівельні або виробничі підприємства, бюджетні та комерційні підприємства (список можна продовжувати). Усіх їх об’єднує одна спільна риса – наявність посади Головного бухгалтера. Отже, з впевненістю можна стверджувати, що без роботи та достойної оплати праці Ви гарантовано не залишитесь!

І хоча ми орієнтуємось на підготовку фахівців на посади Головного бухгалтера або Аудитора, наші випускники можуть працювати і на інших посадах, пов’язаних з економікою. Глибокі знання щодо оподаткування підприємств та розуміння як функціонує сучасне підприємство дозволяє нашим випускникам ставати власниками бізнесу.

CRM-форма з'явиться тут

Contact us

Відкрита лінія ДНУ
DNU DNU_bot