Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Інформаційно-аналітичне забезпечення прийняття управлінських рішень щодо енергетичних та соціально-економічних проблем України»


       Конференція відбудеться 24-25 березня 2022 р. в Палаці студентів Дніпровського національного університет ім. О. Гончара (м. Дніпро, парк ім. Т.Г. Шевченка).
       Їхати трамваєм № 1, тролейбусами № Б, 1, 4, 9, 16 до зупинки «Парк ім. Т.Г. Шевченко».
       Конференція розпочне свою роботу 24.03.2022 р., реєстрація учасників з 10:00 у центральному холі Палацу студентів. 

ПОЧАТОК КОНФЕРЕНЦІЇ ЧЕРЕЗ

12
ДНІВ
:
01
ГОДИН
:
52
ХВИЛИН
:
52
СЕКУНД
За результатами конференції будуть видані:

збірники тез, які автори зможуть отримати під час проведення конференції. Заочні учасники отримують збірники поштою за вказаною адресою протягом двох тижнів з дня проведення конференції;
колективна монографія, назва якої та розділи співпадаю з назвою та секціями конференції. Монографії буде присвоєно міжнародний номер DOI

Заявка на участь у конференції

Для участі в конференції потрібно не пізніше 01 березня 2022р. відправити вкладеними файлами за адресою: kaf_eis@ukr.net: заявку на участь (форма додається); текст тез, копію квитанції про сплату публікації тез; рецензію-рекомендацію керівника (для студентів). Або заповнити форму на сайті нижче.

Студентські наукові роботи подаються у співавторстві з керівниками. В подальшому ці роботи будуть приймати участь у конкурсі найкращих студентських робіт (2022р.).
У темі листа необхідно вказати номер секції і ПІБ першого автора (наприклад, «Секція 4, Петренко І.П.»); у назві файлу слід вказати прізвище автора та номер секції (наприклад, 4_Петренко І.П._тези, 4_Петренко І.П._заявка, 4_Петренко І.П._квитанція).

Видання монографії

Для участі в колективній монографії потрібно не пізніше 01 березня 2022 р. відправити вкладеними файлами за адресою: kaf_eis@ukr.net: заявку на участь (форма додається); текст монографії, копію квитанції про сплату публікації монографії.

У темі листа необхідно вказати номер розділу і ПІБ першого автора (наприклад, «Розділ 4, Петренко І.П.»); у назві файлу слід вказати прізвище автора та номер розділу (наприклад, 4_Петренко І.П._монографія, 4_Петренко І.П._заявка, 4_Петренко І.П._квитанція).

Вартість участі

Вартість участі у конференції, публікації і пересилки друкованих матеріалів становить – 180 грн. за тези обсягом до чотирьох сторінок формату А4 (при цьому доплата за кожну наступну сторінку становитиме 45 грн.) Суму складають: тези доповіді у збірнику матеріалів конференції та поштові витрати на доставку авторського примірника по території України замовленим листом.

Витрати на проїзд, проживання і харчування покриваються за рахунок учасників.
Вартість участі у монографії, публікації і пересилки друкованих матеріалів становить – 50 грн. за матеріал обсягом не менше десятьох сторінок формату А4.

Увага! Відділ обробки інформації надсилає повідомлення про отримання Вашого листа протягом двох днів. Якщо Ви не отримали повідомлення, просимо відправте роботу повторно або з’ясуйте питання про отримання Вашого листа за вказаними нижче контактами:

Телефон для довідок

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики, тел. (056) 766-49-46 у будні дні з 9:00 до 16:00.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ

CRM-форма з'явиться тут